Header Ads

 Борис Болотов

Оце так поворот!!! Турчинов ТАКЕ розповів про роботу російських спецслужб у Facebook, що аж волосся дибки стає

На відміну від російських сайтів, Facebook реагує на заяви Києва про фейкові сторінки, стверджує Турчинов, передає Корупція.ІнфоСекретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що соціальна мережа Facebook працює прозоро, але і там діють російські спецслужби.

«Там також є російські спецслужби, які створюють фіктивні аккаунти, кидають фейкову інформацію, якусь провокаційну інформацію».

За його словами, ФСБ працює в соцмережі так само, як і «ВКонтакте», «Одноклассниках» та інших уже заборонених в Україні російських сайтах.

Проте, як зазначив Турчинов, на відміну від російських сайтів, Facebook реагує на заяви Києва про фейкові сторінки, які «пропагують війну, насильство, сепаратизм».

«Українська спецслужба звертається до них (Facebook і Twiiter – ред.) з заявою про те, що ця сторінка несе негативний, небезпечний вміст, вони одразу її видаляють», – сказав він.Секретар РНБО підкреслив, що російські соцмережі, навпаки, сприяли роботі ФСБ.

«ВКонтакте», в «Одноклассниках» – зрозуміло, що ФСБ цього не робить. Вони, навпаки, посилюють цей сигнал», – сказав він.
На платформі Blogger.