Header Ads

 Борис Болотов

ТЕРМІНОВО!!! Порошенко підписав зміни до НАДВАЖЛИВОГО ЗАКОНУ! Цього українці чекали РОКАМИ!

Президент України Петро Порошенко підписав змінений закон “Про питну воду та питне водопостачання”. – передає http://ttc.org.ua
Докумен визначає повноваження органів влади щодо затвердження правил приймання стічних вод у систему водовідведення на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Мета закону – удосконалення законодавства у сфері водопостачання та водовідведення; відведенням, транспортуванням і очищенням стічних вод; врегулювання відносин, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням та постачанням питної води.

У повідомленні також йдеться, що реалізація закону створить умови для забезпечення стабільного рівня обслуговування населення питною водою нормативної якості, поліпшення якості наданих послуг, надійності функціонування систем водопостачання та водовідведення, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, 18 травня 2017 року ВР прийняла у другому читанні і в цілому урядовий законопроект №4582 про внесення змін до закону України “Про питну воду та питне водопостачання” (щодо вдосконалення деяких положень).На платформі Blogger.