Header Ads

 Борис Болотов

Чубаров зробив гучну заяву про російські паспорти в Криму. Ви впадете від його слів!!!

Голова Меджлісу кримськотатарського народу і президент Світового конгресу кримських татар Рефат Чубаров вважає, що російські паспорти у Криму – це як німецькі “аусвайси” у 1942 році, передає http://ttc.org.ua
На питання ведучого програми Романа Чайки, як бути жителям окупованого півострова, якщо без російського паспорта вони позбавляються засобів до виживання – пенсій, зарплат тощо – Чубаров розповів історію: “Я все пам’ятаю і говорю про це доволі часто. Як тільки все стало зрозуміло, як тільки вже майже вийшли (з Криму – 5.UA) останні українські військові і техніку вже майже всю вивезли. Коли стало зрозуміло, що людей будуть вичавлювати з Криму і виходити з їх майнових станів, можливостей і тому інше. Коли вони оголосили про паспорт, я вийшов на телебачення, тоді ще ATR працював”. Про це він заявив у програмі “За Чай.com” на “5 каналі”.

Він продовжив: “Слухайте, я вам розкажу про свого діда”, – сказав я. Дід у 1942 році, він жив тоді там біля Судака, він збирався піти до родичів, які жили в Сейклері, це Нижньогірський район в степовому Криму. І він дійшов десь до села Морського, тоді називалось Капскор, і там стоїть німецький пост і кажуть “аусвайс”. І він зрозумів, що без “аусвайса” він нікуди не дінеться в тому півострові. І я тоді сказав “Вважайте, що російський паспорт – це “аусвайс”, беріть ті “аусвайси”.На платформі Blogger.