Header Ads

 Борис Болотов

Кадиров виклав у Мережу фото як прилюдно принизив Миколу Баскова. За це господар Чечні щедро платить (ФОТО)

Щоб довести, що в знущаннях його нукерів над Касьяновим нема нічого неординарного, східний сатрап продемонстрував як принижує званих до себе зірок російської естради. І ті ж не скаржаться, адже за жарти в стилі Чарлі Чапліна господар Чечні щедро платить.  Пише http://www.ban.net.ua

Глава Республіки Чечня Рамзан Кадиров виклав у Мережу фото з тим, як принижував «золотий голос» Росії Миколу Баскова. Знімок був опублікований після того, як політик Михайло Касьянов заявив в поліцію Москви про напад на нього в ресторані.

Це заохотило главу Чечні Рамзана Кадирова, якого підозрюють в публічному приниженні опозиціонера, викласти в Інстаграмі знімок, на якому зображений Микола Басков. Все обличчя зірки Росії в кремовому торті. Фотографія зроблена на святі в Грозному, де в якості гостя був і Микола Басков.

Варто зазначити, щасливим співак «веселого еміра» не виглядає. Цікаво як би повівся шановний Рамзан Ахмадович, якщо б з ним повелися таким самим чином: тортом в обличчя та парочку підср*чників, для більшого ефекту?baskov_0.pngНа платформі Blogger.