Header Ads

 Борис Болотов

«Міс Україна-2017». Стали відомі шокуючі деталі з життя найкрасивішої дівчини країни

Як відомо, переможницею конкурсу краси "Міс Україна" нинішнього року названа Поліна Ткач — студентка Національного авіаційного університету України за спеціальністю "міжнародний бізнес. У конкурсі змагались понад 20 дівчат віком від 17 до 24 років, передає https://lifeworld-24.blogspot.com
Ми зібрали відомості про нову "Міс Україна", опубліковані в українських ЗМІ. Теперь можна ближче "познайомитися" з щасливою конкурсанткою. 

Поліна Ткач — з Києва.

Батьки дівчини — держслужбовці. Мама працює у міністерстві культури України, а тато – в управлінні державної охорони. У 18-річної Поліни є ще молодша сестра, на яку вона після нагородження надягла свою корону переможниці, чим викликала веселий ажіотаж у залі.

18-річна Поліна займається спортивними й бальними танцями, живописом, катається на лижах, фотографує. Відмінницею ніколи не була.

У підлітковому віці захотіла бути моделлю (зріст дівчини — 175 см) і навіть брала участь у кількох показах. 

Не любить відвертих фото: у її Інстаграмі багато природи і звичайних дівочих селфі. Роздягненою позувала один раз: для конкурсу.


Цінує в людях щирість, чесність, вірність і почуття гумору.

Любить котів і охоче фотографується з ними. Але й до інших тварин ставиться з великою симпатією.

Переможниця представлятиме Україну на престижному міжнародному конкурсі краси "Міс Світу", який пройде в грудні в Пуерто-Ріко. Корону переможниці передала "Міс Україна-2016" Олександра Кучеренко.
На платформі Blogger.