Header Ads

 Борис Болотов

ВСЯ КРАЇНА АПЛОДУЄ СТОЯЧИ! Ви не повірите, але Юрій Луценко сьогодній зробив дійсно патріотичний вчинок

Прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що Юрій Луценко  підписав повідомлення про підозру нардепу від групи “Воля народу” Олесю Довгому
“Так, генпрокурор підписав повідомлення про підозру Олесю Довгому”, – сказала вона, додавши, що Спеціальна антикорупційна прокуратура оновила матеріали провадження і генпрокурор сьогодні підписав документи.

Як відомо, екс-секретаря Київради з команди Леоніда Черновецького  Олеся Довгого звинувачують у зловживанні службовим становищем при ухваленні рішення про відчуження 10 земельних ділянок природно-заповідного фонду, що належали до земель заказника “Острів Жуків”.

Також відомо, що САП відмовлялася підписувати повідомлення про  підозру Довгому через брак доказів, однак Луценко  зробив це особисто. Джерело з  ГПУ натякнуло, що “особисті рахунки” генпрокурора.

Нагадаємо,  в липні Рада підтримала зняття недоторканності з народного депутата Олеся Довгого. Нардепа звинуватили в незаконному виділенні земель в Київській області.На платформі Blogger.