Header Ads

 Борис Болотов

“Ми стоїмо над прірвою”: щойно президент Порошенко виступив у Раді з голосною заявою

Головним досягненням України за три роки після Революції Гідності є надання Євросоюзом права на безвізові поїздки українців.Про це президент України Петро Порошенко заявив під час свого щорічного послання до Верховної Ради.

“Ми до цих пір близькі до прірви, один крок і ми знову – внизу, а через перевал над нами нависає хижа орда, і повинні розуміти, що це – довгострокова загроза”, – почав президент.

При цьому він зазначив, що вже з 1 вересня Угода про асоціацію запрацювала на повну силу і вже зараз проміжним досягненням цього є зростання експорту в країни ЄС.

“Зростання експорту в Євросоюз, виросло на 23 відсотки, а частка торгівлі з ЄС досягла 40 відсотків. Це свідчить про початок інтеграції економіки України в економіку ЄС”, – наголосив Порошенко

“Але головним досягненням України на сьогодні став безвіз. Це – головний підсумок трирічної роботи всіх гілок влади і суспільства”, – додав голова держави.
Порошенко також закликав внести зміни до Конституції, щоб скасувати депутатську недоторканність для депутатів нової Верховної Ради з 1 січня 2020 року.

«Закликаю, як ви, напевно, і очікували, внести і узгодити зміни до Конституції, які скасовують депутатську недоторканність. Щоб полегшити вам прийняття цього рішення, у мене просте речення, – давайте приймемо це рішення з введенням його в дію з 1 січня 2020 року, для депутатів уже нової ВР », – сказав Порошенко.
На платформі Blogger.